21 березня 2024 року команда проєкту  101127143-RISE-UP-ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH  “Радіаційна безпека: європейсько-український підхід” (RadiatIonSafety: European-UkrainianAPproach)  провела практичний тренінг для студентів юридичного відділення  Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника під назвою «Радіаційна безпека – порівняльний аналіз української та європейської правових систем». Основним тьютором  заходу виступила член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, професорка кафедри трудового, екологічного та аграрного права, доктор юридичних  наук Надія Кобецька. Метою тренінгу є формування в студентів системи мультидисциплінарних знань необхідних для дотримання правових норм та цілей державної політики України у сфері радіаційної безпеки за умови гармонізації законодавчих актів України з вимогами Євросоюзу.