Круглий стіл «Причини та наслідки аварії на Чорнобильській атомній електростанції».

З метою вшанування пам’яті жертв аварії на Чорнобильській атомній електростанції та імплементації завдань проєкту модуля Жана Моне «Радіаційна безпека: європейсько-український підхід» (101127143 – RISE-UP – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH) 26 квітня 2024 року відбувся круглий стіл на тему «Причини та наслідки аварії на Чорнобильській атомній електростанції». Під модеруванням лектора, професора Володимира Коцюбинського було обговорено фізичні аспекти виникнення радіоактивного випромінювання, причини аварії на Чорнобильській АЕС, довготривалий шкідливий вплив радіоактивних відходів та методи захисту організму від забруднень.

Спілкувалося більше 150 студентів у змішаному режимі різних спеціальностей Прикарпатського національного університету та технологій захисту навколишнього середовища Івано-Франківського національного університету нафти і газу.