Пленарне засідання Наукового товариства імені Шевченка.

У суботу, 23 березня, відбулося пленарне засідання Наукового товариства імені Шевченка.
Вступне слово виголосив Василь Мойсишин, голова Івано-Франківського осередку НТШ.
З доповідями на пленарному засіданні виступили Ірина Федяк “Фармацевтика і волонтерство під час російсько-української війни” та Леонід Заміховський “Розробки кафедри Інформаційно-телекомунікаційних технологій і систем, спрямовані на забезпечення цивільного захисту в умовах воєнного стану”.
Відбулося обговорення доповідей та підбиття підсумків роботи пленарного засідання та засідань у комісіях. Загалом у програмі НТШ цього року було заявлено 166 доповідей. Із напрямками роботи та тематиками доповідей фізико-хімічної комісії присутніх ознайомив голова комісії Іван Яремій, д.ф.-м.н, професор кафедри матеріалознавства і новітніх технологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У ході дискусії обговорювалися проблеми українських наукових журналів з фізики і хімії, зокрема, україномовних публікацій у них.
Завершилося засідання концертом у виконанні студентів Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.