Третя літня школа Reginna 4.0

Професор кафедри матеріалознавства та новітніх технологій Володимира Бойчук й науковий співробітник PNU NanoLab Лілія Туровська були запрошеними лекторами у Третій Літній Школі REGINNA 4.0, що проходить в Леонському університеті (Universidad de León) з 12 квітня по 3 травня. Лілія Туровська представила лекцію на тему “Nanomaterials: Introduction”, в якій описала особливості наноматеріалів, їх властивостей, які залежать від розмірів частинок, та застосування у сучасних технологіях. У лекції “Graphene. Magic of Carbon” Володимира Бойчук розкрила унікальні властивості вуглецевих наноматеріалів та можливості їх використання у Індустрії 4.0 та 5.0.

Практичним підтвердженням теоретичних засад використання наноматеріалів був Expo Leóni 4.0 «I Digital & Tech Forum León», що відбувався паралельно з Літньою школою.

Участь у таких заходах дозволяє українським вченим активно співпрацювати з міжнародною науковою спільнотою, вивчати нові тенденції й здобутки світової науки та технологій.