20 березня відбулася онлайн-зустріч із учнями старших класів Рожнівської ОТГ Косівського району. У зустрічі взяли участь учні та вчителі Рожнівського ліцею “Гуцульщина” імені Федора Погребенника та Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини. Про особливості вступу цього року та загальну інформацію про спеціальності, за якими ведеться підготовка в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, присутніх поінформував проректор з науково-педагогічної роботи Єдуард Лапковський.  Від кафедри матеріалознавства і новітніх технологій у зустрічі взяли участь професор Володимир Коцюбинський та професор Іван Яремій. Учнів було ознайомлено із спеціальностями та освітніми програмами, які веде кафедра, – освітньою програмою «Матеріалознавство» (спеціальність 132 Матеріалознавство) та освітньою програмою «Комп’ютерна фізика» (спеціальність 104 Фізика та астрономія). Показано перспективність даних спеціальностей в сучасних умовах, зокрема, у відбудові та розвитку різних галузей промисловості України.