Хакатон 24.04.2024

Вітаємо команду студентів фізико-технічного факультету з третім призовим місцем у конкурсі стартапів.

Прикарпатський національний університет спільно з Університетом Східної Англії (Великобританія), зібрав близько 70 учасників для розробки інноваційних рішень та обміну досвідом на TechFusion Hackathon. Головним фасилітатором заходу  був керівник Центру студентського підприємництва в Університеті Східної Англії Фінбар Картер.

Менторами міжнародного хакатону виступили: перша проректорка Валентина Якубів, начальник науково-дослідної частини Ірина Григорук, керівник навчально-наукового центру досліджень проєктів та наукової інформації Тетяна Гринишак, декан факультету управління Ірина П’ятничук, фахівець з міжнародних відносин, перекладач Наталія Пітей, науковий співробітник Центру колективного користування «Лабораторія нанотехнологій для матеріалознавства, енергетики та медицини» Лілія Туровська, завідувач кафедри менеджменту та бізнес-адміністування Антоніна Томашевська, завідувач бібліотеки Роман Дзумедзей. та, хакатон став ідеальною нагодою для співпраці та зміцнення партнерських зв’язків.