Seb&Co

Команда проєкту Радіаційна безпека: європейсько-український підхід (101127143 — RISE-UP — ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH), що виконується на кафедрі матеріалознавства і новітніх технологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за підтримки Європейської комісії (Програма імені Жана Моне), прийняла участь в сертифікованому курсі з надання невідкладної домедичної допомоги, який професор Вадим Сулима разом з командою громадської організації “Seb&Co” провів в Центрі освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради. Проведений тренінг базувався на сучасних підходах до надання першої допомоги при пораненнях внаслідок військових дій та надзвичайних ситуацій і включав як теоретичну, так і практичну складову невідкладної домедичної допомоги. Отриманий досвід є важливим для реалізації медико-біологічної складової проєкту RISE-UP.