Сьогодні до Івано-Франківського наукового фізико-технічного ліцею Івано-Франківської обласної ради завітали викладачі фізико-технічного факультету та факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника: завідувач кафедри матеріалознавства і новітніх технологій Володимир Коцюбинський, професор Володимира Бойчук, завідувач кафедри алгебри та геометрії  Олег Никифорчин та доцент Катерина Копорх.

Зустріч відбулась з метою ознайомлення абітурієнтів з освітніми програмами, які реалізуються на факультетах, анонсу Весняної школи «Фізика та матеріалознавство» та Всеукраїнської  олімпіади з математики. Випускникам продемонстрували основні переваги Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, представили викладацький склад факультетів та окреслили перспективи кар’єрного росту в Україні.

Дякуємо ЗСУ за майбутнє наших дітей.

Висловлюємо подяку дирекції ліцею за співпрацю.