Радіаційна безпека: медико-біологічний підхід

11 квітня  2024 року команда проєкту  101127143-RISE-UP-ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH  “RadiatIonSafety: European-UkrainianAPproach” провела наступну частину практичних занять тренінг “Радіаційна безпека: медико-біологічний підхід”  для студентів-фармацевтів Фахового  медичного коледжу, що є струкутрним підрозділом   Івано-Франківського національного медичного університету під назвою «Випромінювання: джерела, енергія, впливи». Захід  провели професор кафедри Володимира Бойчук та докторант кафедри Андрій Коцюбинський. Дякуємо за співпрацю директору Фахового  медичного коледжу Олександру Бульбуку, заступнику директора з навчальної роботи Світлані Шулепі та викладачу коледжу Софії Яремій за співпрацю.