Магія науки продовження

1 лютого 2024 року кафедра матеріалознавства та новітніх технологій фізико-технічного факультету продовжила серію інформаційних заходів для випускників шкіл під загальною назвою “Магія науки”. Цього разу було проведено інтерактивну зустріч-лекцію з учнями  Івано-Франківського наукового фізико-технічного ліцею Івано-Франківської обласної ради (загалом 52 особи).

Ліцеїсти змогли поглибити свої знання в галузі фізики та техніки, стали учасниками експериментів та дослідів з вогнем та наднизькими температурами, зуміли побачити, пояснити та зрозуміти незвичні явища оптики, електрики та термодинаміки. Особливу увагу було приділено демонстрації можливостей передової  науки та ролі висококваліфікованого фахівця в розвитку сучасних прикладних технології.

Основне завдання проведеного заходу – формування в учнів бачення можливостей  та переваг отримання високотехнологічної освіти в Прикарпатському національному університеті  імені Василя Стефаника. Реалізація ініціативи “Магія науки” є складовою частиною стратегії фізико-технічного факультету щодо інформування учнів шкіл про широкі можливості, які відкриваються сьогодні перед студентами фізико-технічного факультету в навчальній, науковій та міжнародній сферах.