ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

12 лютого 2023 року на базі Ліцею № 23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Цього року теоретичний і експериментальний тури були об’єднані, тому всі учасники мали змогу продемонструвати свої експериментальні вміння та креативність у розв’язуванні експериментальних задач.

До складу журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2022/2023 н. р. увійшли вчителі фізики шкіл області, викладачі ВНЗ Івано-Франківська й, зокрема, викладачі фізико-технічного факультету: Гасюк Іван Михайлович – доктор фізико-математичних наук, професор, декан фізико-технічного факультету; Яремій Іван Петрович – доктор фізико-математичних наук, професор; Войтків Галина Володимирівна –  кандидат педагогічних наук, доцент; Ліщинський Ігор Мирославович – кандидат фізико-математичних наук, доцент;  Никируй Любомир Іванович – кандидат фізико-математичних наук, професор; Салій Ярослав Петрович – доктор фізико-математичних наук, професор; Терлецький Андрій Іванович – кандидат фізико-математичних наук, доцент.

Учасники олімпіади проявили добру теоретичну і практичну підготовку, здобули досвід участі у таких змаганнях, що є неоціненним.

Усім учням бажаємо творчого й інтелектуального зростання, натхнення для подальшої праці й радості від такої роботи!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!! НЕ ЗУПИНЯЙТЕСЬ!

НАВЧАЙТЕСЬ ТА ТВОРІТЬ НА БЛАГО УКРАЇНИ!