Науковий семінар

12 лютого відбувся науковий семінар за участю викладачів кафедри, докторантів та аспірантів.

Доповідач – Бовгира Ростислав Вікторович – провідний математик відділу моделювання низьковимірних систем Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України (м. Львів)

Тема доповіді: Структура та електронні властивості наноструктур на основі оксиду цинку (за матеріалами кандидатської дисертації)

.

В процесі доповіді прозвучали питання до доповідача щодо змісту роботи, а при обговоренні роюоти та доповіді (висловились проф. Остафійчук Б.К., проф. Гасюк І.М., проф. Яремій І.П., проф. Коцюбинський В.О. проф. Будзуляк І.М.) було акцентовано увагу на тому, що робота містить достатню кількість експериментальних даних, їх теоретичне пояснення та зроблена на високому науковому  рівні.