5 грудня в рамках проекту Reginna 4.0 професор кафедри Володимира Бойчук та науковий співробітник Центру колективного користування науковим обладнанням «Лабораторія нанотехнологій для матеріалознавства, енергетики та медицини» Лілія Туровська були спікерами  на науковому семінарі «Наноматеріали та графен» у Леонському університеті (Іспанія). Семінар був проведений у гібридному форматі як інтерактивна лекція. Було розглянуто дві теми: «Графен – магія карбону», де детально пояснено різні алотропні модифікації вуглецю, їх властивості та застосування та “Наноматеріали”, де охоплено класифікацію наноматеріалів, їх властивості, історичний огляд,  їх застосування та основні концепції квантової фізики.