Завідувач кафедрою матеріалознавства і новітніх технологій, доктор фізико-математичних наук, професор Володимир Коцюбинський модерував вручення диплому почесного професора Ярославу Данилюку – провідному українському енергетику, який впродовж багатьох років сформував концепцію української енергетики, зокрема, в умовах війни.

За його ініціативи були впровадженні системи телемеханіки SKADA на всіх підстанціях “Прикарпаттяобленерго”, запроваджені SMART-системи обліку електроенергії,  система управління автотрансформаторних SAP R/3; реконструйовано низку високовольтних підстанцій в Україні з напругою 110 кВ;  збудовано та введено в експлуатацію лінію 750 кВ DAEC (Рівне) – ПС “Київська”, що мало стратегічне значення для кардинального підвищення незалежності вітчизняної енергетичної системи; розроблено принципово нову методику зменшення технологічних втрат електроенергії в мережі ДП “НЕК “Укренерго” шляхом вдосконалення обліку електроенергії. За час багаторічної праці з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника Ярослав Григорович Данилюк долучився у ролі консультанта до багатьох проектів, що реалізовуються університетом.

Це почесне звання приклад наполегливості, цілеспрямованості, який мотивує наших студентів  до нових звершень!

Вітаємо українського енергетика Ярослава Данилюка з присвоєнням звання почесного професора!