Програма глобальної стипендії KINGS на 2022 рік

Оголошено програму глобальної стипендії KINGS на 2022 рік.

Шановні студенти.

KEPCO International Nuclear Graduate School (KINGS) повідомляє про початок онлайн-процесу подання заявок для отримання стипендії на 2022 – 2024 роки.

У магістерську програму залучені кафедри: Інженерії атомних електростанцій та Енергетичної політики та інженерії. Запрошуються випускники, зацікавлені у роботі в енергетичному секторі, подати заявку на участь у магістерській програмі.

Усі іноземні студенти, які мають право на участь, отримують стипендії (50 946 доларів США) на рік, що покривають плату за навчання, проживання та харчування. Заявники можуть отримати доступ до системи онлайн-заявок через веб-сайт за адресою ( www.kings.ac.kr ). Онлайн-заявки прийматимуться з 1 жовтня по 30 листопада 2021 року.

Для отримання детальної інформації перегляньте “Правила прийому 2022 року”.

KINGS Admission Guidelines for International Students (Правила прийому KINGS для іноземних студентів)

Якщо є запитання або потрібна додаткова інформація, будь ласка, зв’яжіться з командою зовнішніх зв’язків за тел. +82-52-712-7184 або поштою admission@kings.ac.kr .