Фаховий семінар

18 березня 2024 року на кафедрі матеріалознавства і новітніх технологій фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулися фахові семінари апробації дисертацій аспірантів 4 року навчання денної державної форми за спеціальністю 105 Прикладна фізика та наноматеріали Годлевського Миколи Андрійовича (тема “Нанокомпозити CuFe2O4/відновлений оксид графену: синтез, структурно-морфологічні та електрохімічні властивості”, науковий керівник проф. Володимир Коцюбнський)  та Іванічка Олега Миколайовича (тема “Механізми накопичення заряду асиметричними системами на основі вуглецевого матеріалу різної морфології і структури”, науковий керівник проф. Іван Будзуляк).

В фаховому семінарі взяли члени професорсько-викладацький склад  чотирьох кафедр фізико-технічного факультету. Ми впевнені, що високі стандарти наукової дискусії, задані, зокрема, деканом фізико-технічного факультету проф. Іваном Гасюком, стануть традиційними і знайдуть продовження в наступних семінарах.