14 грудня 2023 року Коцюбинський Володимир Олегович очолив проведення міжкафедрального  фахового семінару для надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації на тему «Синтез, морфологія та адсорбційні властивості натрованого ТіО2», підготовленої Христиною САВКОЮ, випускницею ОНП «Хімія».

В семінарі брали участь науковці кафедри матеріалознавства і новітніх технологій та кафедри хімії  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ), Інституту електронної фізики НАН України (м.Ужгород),  лабораторії квантової хімії та хімічної фізики наносистем Інституту хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України (м. Київ).

Чудове представлення результатів  дисертаційної роботи Христиною Олегівною довело, що робота є завершеною науковою працею, у якій вказані методи синтезу діоксиду титану, встановлено залежність величини адсорбції важких металів від часу контактування системи «розчин катіону-поверхня адсорбенту», кислотності розчину та рівноважної концентрації адсорбату, показано радіаційну стійкість синтезованого адсорбенту і його здатність до регенерації. Одержані результати є надзвичайно перспективними при вирішенні завдання розділення ізотопів 90 Sr і 90 Zr, а також відсутність адсорбції стронцію та ітрію при  екстремальних значеннях кислотності розчину вказує на те, що катіони цирконію можуть бути селективно адсорбованими навіть у присутності надлишку катіонів лужноземельних елементів і лантанідів.
Після обговорення було рекомендовано дисертаційну роботу «Структура, морфологія та адсорбційні властивості натрованого ТіО2», подану Савкою Христиною Олегівною на здобуття ступеня доктора філософії  у спеціалізованій вченій раді Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.