13 листопада 2023 року у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника пройшла презентація проєкту Еразмус+ ЄС Модуля Жана Моне “Радіаційна безпека: європейсько-український підхід” (RadiatIon Safety: European – Ukrainian APproach, 101127143-RISE-UP-ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH) для студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Івано-Франківського національного медичного університету. Перший проректор Прикарпатського національного університету Валентина Якубів відкрила захід, висвітливши переваги участі у програмі Еразмус+ для студентів. Керівник проєкту, завідувач кафедрою матеріалознавства та новітніх технологій, Володимир Коцюбинський розкрив основні цілі та практичні аспекти реалізації проєкту та його зв’язок з метою програми Еразмус+, наголошуючи на стратегічному значенні проекту для українських студентів у поглибленні знань про радіаційну безпеку. Захід об’єднав студентську громаду і викликав зацікавленість у співпраці для успішної імплементації проєкту у навчальний процес.

Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Education and Culture Executive Agency (EACEA). Neither the European Union nor EACEA can be held responsible for them.