Сьогодні, 10 листопада 2023 року, в День науки заради миру і розвитку у гості на кафедру матеріалознавства і новітніх технологій на інтерактивну лекцію «Наука-це круто!» завітали студенти Івано-Франківського фахового коледжу. Бачили різне: вогонь та лід, тепло і холод, світло і темряву, особливе світло…, свинцеві окуляри та отримували призи!!!
Вступне слово мав завідувач кафедрою матеріалознавства і новітніх технологій Володимир Коцюбинський та заступник директора Івано-Франківського фахового коледжу Тетяна Полякова, а захопливий екскурс в науку провів докторант кафедри Андрій Олегович. Тільки знання формують розвиток цивілізації, про що й свідчить сьогоднішнє свято
![](https://kmint.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/49/2023/11/zobrazhennia_viber_2023-11-10_20-13-27-908-1024x683.jpg)