22 вересня 2023 року на базі Івано-Франківського національного медичного університету (Навчально-реабілітаційний центр ІФНМУ, м. Яремче, вул. Свободи, 367) відбулася Міжнародна науково-методична конференція «Актуальні питання підвищення якості освітнього процесу». На конференції було зареєстровано біля 300 учасників з закладів вищої освіти різних напрямків України, Грузії, Польщі  та ін.

Професор кафедри Бойчук Володимира представила доповідь на тему: Особливості навчального курсу «Радіаційна безпека: Європейсько-Український підхід» (RISE-UP), у рамках реалізації проекту 101127143  —  RISE-UP — ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH по Модулю Жана Моне  “Радіаційна безпека: Європейсько-Український підхід” (RadiatIonSafety: European-UkrainianAPproach).