MagIC+

Лілія Туровська, науковий співробітник проєкту «Асиметричні суперконденсатори з водним електролітом на основі нанокомпозитів оксиди заліза і нікелю / відновлений оксид графену та мікропористого вуглецю»,  впродовж 23 – 29 липня 2023 року взяла участь в літній школі “Magnetism, Interactions and Complexity innovative ideas on spin wave dynamics and transport properties in low-dimensional materials” (MagIC+), яка відбувалася в Університеті імені Адама міцкевича в Познані, Польша. MagIC+ – літня школа та сателітний семінар “The European Conference Physics of Magnetism 2023 (PM’23)”. Семінар став платформою зустрічі аспірантів  та досвідчених науковців, що працюють у сфері матеріалознавства та спінтроніки для пошуку нових ефектів та можливості їх практичного використання. Семінар надав чудову можливість поділитися новими науковими результатами, обмінятися думками та обговорити майбутні напрямки співпраці. Лекції читалися провідними світовими експертами в галузі магнітних матеріалів за такими темами: магноніка та спінтроніка; 2D солітони та їх динаміка; 3D магнітні структури та 3D магноніка; антиферомагнітна спінтроніка; гетероструктури Ван-дер-Ваальса; топологічні ізолятори та топологічні властивості; квантовий транспорт.