На кафедрі матеріалознавства і новітніх технологій функціонує аспірантура і докторантура з таких наукових спеціальностей:
104 – Фізика та астрономія,
105 – Прикладна фізика та наноматеріали,
132- Матеріалознавство
Інформація щодо умов вступу (приймальна комісія)
З метою підготовки висококваліфікованих спеціалістів для наукових і навчальних закладів у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника функціонує спеціалізована вчена рада Д 20.051.06 по захисту дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата фізико-математичних наук.
Голова спеціалізованої вченої ради Д 20.051.06 – доктор фізико-математичних наук, професор Будзуляк Іван Михайлович, професор кафедри матеріалознавства і новітніх технологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Заступник голови спеціалізованої вченої ради Д 20.051.06 – доктор фізико-математичних наук, професор Коцюбинський Володимир Олегович, завідувач кафедрою матеріалознавства і новітніх технологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 20.051.06 – доктор фізико-математичних наук, доцент Яблонь Любов Степанівна, професор кафедри теоретичної і експериментальної фізики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Захисти дисертацій на спеціалізованій вченій раді:
2024 рік
Кашуба Андрій Іванович, «Трансформація електронного та фононного енергетичного спектру в тонкоплівкових матеріалах групи АІІВVI» на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 ‑фізика і хімія поверхні. Науковий консультант – доктор фізико-математичних наук, професор Ільчук Григорій Архипович.
Захисти дисертацій працівниками кафедри, докторантами та аспірантами
2024 рік
Годлевський Микола Андрійович, « НАНОКОМПОЗИТИ CuFe2O4/ВІДНОВЛЕНИЙ ОКСИД ГРАФЕНУ: СИНТЕЗ, СТРУКТУРНО-МОРФОЛОГІЧНІ ТА ЕЛЕКТРОХІМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ», науковий керівник: Коцюбинський Володимир Олегович – доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри матеріалознавства і новітніх технологій
Іванічок Олег Миколайович, «МЕХАНІЗМИ НАКОПИЧЕННЯ ЗАРЯДУ АСИМЕТРИЧНИМИ СИСТЕМАМИ НА ОСНОВІ ВУГЛЕЦЕВОГО МАТЕРІАЛУ РІЗНОЇ МОРФОЛОГІЇ І СТРУКТУРИ», науковий керівник: Будзуляк Іван Михайлович – доктор фізико-математичних наук, професор кафедри матеріалознавства і новітніх технологій
2020 рік
Яворський Ростислав Святославович, «Структурні, морфологічні та оптичні властивості тонкоплівкових гетероструктур на основі сполук II-VI», наукові керівники: Никируй Любомир Іванович– кандидат фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри фізики і хімії твердого тіла, Коцюбинський Володимир Олегович– доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри матеріалознавства і новітніх технологій
2021 рік
Мохнацька Лілія Василівна, «Синтез, структура та електрохімічні властивості нанодисперсних оксидів та оксид -гідрохлоридів заліза», науковий керівник: Коцюбинський Володимир Олегович – доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри матеріалознавства і новітніх технологій
2019 рік
Захисти докторських дисертацій:
Мокляк Володимир Володимирович “Фізико-хімічні засади функціонування літієвих джерел струму на основі наноструктурованихсполук заліза” на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 ‑фізика і хімія поверхні.Науковий консультант – член-кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор Остафійчук Богдан Костянтинович.
Бушкова Віра Степанівна“Золь-гель синтез, структура та властивості заміщених феритів нікелю” на здобуття наукового ступеня доктора фізико‑математичних наук за спеціальністю 01.04.18– фізика і хімія поверхні. Науковий консультант –доктор фізико-математичних наук, професор Яремій Іван Петрович.
Лісовський Роман Петрович “Синтез та фізико-хімічні властивості електродних матеріалів для гібридних електрохімічних систем” на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 ‑фізика і хімія поверхні. Науковий консультант – член-кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор Остафійчук Богдан Костянтинович.
Бойчук Володимира Михайлівна “Синтез, структурно-морфологічні та електрохімічні властивості наносистем на основі сполук Ni та Mo і вуглецевих матеріалів” на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18– фізика і хімія поверхні. Науковий консультант –доктор фізико-математичних наук, професор Коцюбинський Володимир Олегович.
Захисти кандидатських дисертацій:
Бардашевська Світлана Дмитрівна “Квантово-розмірні структури на основі напівпровідникових сполук А2В6/С” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 – фізика і хімія поверхні.Науковий консультант – доктор фізико-математичних наук, професор Будзуляк Іван Михайлович.
Качмар Андрій Ігорович “Механізми накопичення заряду електрохімічними системами на основі нанокомпозитів вуглець/оксиди і сульфіди металів” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18‑ фізика і хімія поверхні.Науковий консультант –доктор фізико‑математичних наук, професорБудзуляк Іван Михайлович.
Повх Марія Миколаївна“Природне старіння іонно-імплантованих шарів епітаксійних плівок та монокристалів гранату” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 – фізика і хімія поверхні.Науковий консультант –доктор фізико-математичних наук, професор Яремій Іван Петрович.
Бандура Христина Володимирівна “Структура та електрохімічні властивості композитів гідроксид нікелю/відновлений оксид графену” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 – фізика і хімія поверхні.Науковий консультант –доктор фізико-математичних наук, професор Коцюбинський Володимир Олегович.
2018 рік
Захисти кандидатських дисертацій:
Мазуренко Юлія Степанівна «Синтез, структура і фізико-хімічні властивості нанодисперсної магній-заміщеної літій-залізної шпінелі» на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 – фізика і хімія поверхні.Науковий консультант – член‑кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор Остафійчук Богдан Костянтинович.
2017 рік
Захисти докторських дисертацій:
Рачій Богдан Іванович “Отримання та фізико-хімічні властивості нанопористого вуглецю для електрохімічних систем накопичення заряду” на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 ‑фізика і хімія поверхні. Науковий консультант – член‑кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор Остафійчук Богдан Костянтинович.
Яблонь Любов Степанівна “Механізми ємнісного та фарадеївського накопичення і перетворення енергії в низькорозмірних структурах” на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 ‑фізика і хімія поверхні. Науковий консультант – член-кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор Остафійчук Богдан Костянтинович.
Ільницький Роман Васильович “Інтеркаляційне струмоутворення у модифікованих нанодисперсних системах TiO2, TiO2/C” на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 ‑фізика і хімія поверхні. Науковий консультант – член-кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор Остафійчук Богдан Костянтинович.
Захисти кандидатських дисертацій:
Хемій Ольга Михайлівна “Синтез, структура та фізико‑хімічні властивості нанокомпозитів вуглець/сульфід молібдену, гідроксид нікелю” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 ‑фізика і хімія поверхні. Науковий керівник– доктор фізико-математичних наук, професор Будзуляк Іван Михайлович.
Бойчук Тетяна Ярославівна “Механізми накопичення заряду в гібридних електрохімічних системах нанопористий вуглець/шпінелевмісні системиLi‑Mn‑Fe‑O” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 ‑фізика і хімія поверхні.Науковий керівник– доктор фізико-математичних наук, професор Будзуляк Іван Михайлович.
Збіглей Любов Зіновіївна “Фізико-хімічні властивості нанокомпозитівфториди заліза/вуглець” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 ‑фізика і хімія поверхні. Науковий керівник– член-кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор Остафійчук Богдан Костянтинович.
2016 рік
Захисти кандидатських дисертацій:
Ващинський Віталій Михайлович “Електрохімічні та сорбційні властивості активованого вуглецю, отриманого із рослинної сировини” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 ‑фізика і хімія поверхні. Науковий керівник– член-кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор Остафійчук Богдан Костянтинович.
Шийко Людмила Олександрівна “Синтез, структура та електрохімічні властивості дублетно-ієрархічних матриць вуглець‑сульфіди та оксиди металів” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 – фізика і хімія поверхні. Науковий керівник–доктор фізико‑математичних наук, професор Будзуляк Іван Михайлович.
2015 рік
Захисти кандидатських дисертацій:
Морушко Ольга Василівна “Формування, фізичні та електрохімічні властивості термічно і лазерно модифікованих нанокомпозитівTiO2/CіTiS2 /C” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18– фізика і хімія поверхні. Науковий керівник‑ член-кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор Остафійчук Богдан Костянтинович.
Кузишин Мирослав Миронович “Псевдоємнісне накопичення електричної енергії в електрохімічних системах на основі нанопористого вуглецю” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико‑математичних наук за спеціальністю 01.04.18 ‑фізика і хімія поверхні. Науковий керівник–доктор фізико‑математичних наук, професор Будзуляк Іван Михайлович.
Бойчук Андрій Михайлович “Структура, електрофізичні та інтеркаляційні властивості шпінельних систем LiMn2-xFexO4 різної морфології” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 ‑фізика і хімія поверхні. Науковий керівник–доктор фізико‑математичних наук, професорГасюк Іван Михайлович.
Колковський Павло Ігорович “Отримання, структура та електрохімічні властивості нанодисперсногофториду заліза” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 – фізика і хімія поверхні. Науковий керівник– член-кореспондент НАН України, доктор фізико‑математичних наук, професор Остафійчук Богдан Костянтинович.
Сташко Назар Васильович “Синтез, структура та фізико-хімічнівластивості полікристалічного залізо-ітрієвого гранату” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 ‑фізика і хімія поверхні.Науковий керівник– кандидат фізико-математичних наук, доцент Федорів Василь Дмитрович.
Куровець Валентина Василівна “Кристалічна та магнітна мікроструктуриепітаксійних плівок ферит-гранатів,імплантованих іонами гелію” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 ‑ фізика і хімія поверхні. Науковий керівник–кандидат фізико‑математичних наук, доцент Федорів Василь Дмитрович.
Груб’як Андрій Богданович “Синтез, структура та електрохімічні властивості нанодисперсногомагеміту” на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 ‑фізика і хімія поверхні. Науковий керівник– доктор фізико-математичних наук, професор Коцюбинський Володимир Олегович.