VI ISE Satellite Student Regional Symposium on Electrochemistry in Ukraine

22 травня 2024 року Київський національний університет технологій та дизайну та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у форматі співпраці з International Society of Electrochemistry (ISE) провели 6th ISE Satellite Student Regional Symposium з електрохімії в Україні «Перспективні матеріали та процеси в прикладній електрохімії».

Біля 80 студентів, аспірантів, докторантів, науковців, викладачів,  представників підприємств та організацій стали учасниками симпозіуму, якими було представлено 14 усних та 45 постерних доповідей.

Тематика роботи симпозіуму була:

1. Електрохімічні джерела струму

2. Електроосадження та захист від корозії

3. Електрохімічні сенсори та біосенсори

4. Композиційні матеріали спеціального призначення

5. Сучасні електрохімічні та суміжні технології

Результати дослідження  “Electrochemical performance of NiFe2O4/rGO composites synthesized via surfactant- assisted co-precipitation method”  від Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  репрезентував завідувач кафедрою матеріалознавства і новітніх технологій Володимир Коцюбинський. Участь у таких наукових заходах дозволяє реалізовувати, перш за все, принципи Open Science та знаходити нові напрямки співпраці.