Reginna 4.0

Продовжується імплементація проекту Reginna 4.0 у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, в рамках якого прочитано професором кафедри матеріалознавства та новітніх технологій Володимирою Бойчук й науковим співробітником PNU NanoLab Лілією Туровською у  Леонському університеті (Universidad de León) 13-17 травня серії лекцій застосування наноматеріалів у Індустрії 4.0., що розширює бачення актуальних напрямків розвитку  високих технологій.

Проект виконується за підтримки Європейського інституту інновацій та технологій (ЕІТ) в межах ініціативи EIT HEI, яка визначає університети ключовими учасниками регіональних та європейських інноваційних екосистем. У цьому проекті Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника працює в консорціумі, координатором якого виступає Університет Нової Горіци (Словенія).