Цієї осені в Івано-Франківську вперше відбувалися заходи в рамках Європейських днів досліджень та інновацій. Подія об’єднала на одному майданчику представників бізнесу, науковців, дослідників та влади й дозволила обговорити важливі питань в галузі інновацій, досліджень та комерціалізації інноваційних продуктів в Україні. Під час події була можливість презентувати свої бізнес-ідеї, стартапи, розробки, в тому числі наукові, які можуть бути цікаві для комерціалізації. В межах Європейських днів досліджень та інновацій проводилися гостьові дні до бізнесу, мейкерів та науковців.

3 листопада така зустріч пройшла в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Разом з завідувачем кафедри матеріалознавства і новітніх технологій Володимиром Коцюбинським та професором цієї кафедри Володимирою Бойчук бізнесмени та науковці обговорили потенціал реалізації спільних проектів та можливості ефективного використання Центру колективного користування науковим обладнанням “Лабораторія нанотехнологій для матеріалознавства, енергетики та медицини”.