Продовжується робота представників фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у реалізації проєкту «Підготовка ґрунту для реконструкції – знезараження ґрунту в Україні, еко-підприємництво та екологічна журналістика» в Університеті Східної Англії (UEA). Цього тижня було відвідано міста Хавал, Чічістер, Редінг, Кембрідж, де проходило ознайомлення з практичним використанням наукових результатів досліджень. Фірми Soilfix, Fellows, VividPMC використовують вуглецеві матеріали (мезопористий карбон) та композити нанорозмірного нульвалентного заліза для очищення ґрунтів та грунтових вод. В організації CL:AIRE відбувся тренінг щодо оцінки ризиків забруднення грунтів та менеджменту цих процесів.