Szentágothai Research Centre, University of Pécs

18-19 вересня в рамках проєкту EDUC-WIDE програми Горизонт Європа (Horizon Europe) професор кафедри матеріалознавства і новітніх технологій  Володимира Бойчук та доцент Лілія Туровська взяли участь в зустрічі експертної групи з дослідницьких інфраструктур (EGRI), присвяченій популяризації конкурсу INFRA Call серед молодих дослідників, в Університеті Печа (Szentágothai Research Centre, University of Pécs, Печ, Угорщина).
Першого дня зустрічі обговорено участь дослідницьких інфраструктур ПНУ в рамках Research Infrastructure Knowledge Exchange Scheme відповідно до запропонованих напрямків співпраці, а саме: нанотехнології та мікротехнології (Nanotechnologies and microtechnologies), науки про Землю (Geosciences)​, геноміка + біоінформатика (Genomics + Bioinformatics, центри для тварин/поведінкові центри (Animal/behavioral facilities)​.
Другого дня зустрічі RI Promotional Event for Young Researchers представники університету презентували 9 дослідницьких інфраструктур ПНУ, що беруть участь у конкурсі INFRA Call https://educ.openup.education/infrastructure-call, метою якого є заохочення інновації та підтримка партнерства, які прискорять розвиток дослідницьких можливостей. Ця ініціатива не лише принесе користь університету, але й допоможе побудувати сильнішу європейську дослідницьку спільноту.