Університету – 84!

Сьогодні в рамках святкування особливого дня – Дня народження нашої Alma Mater відбулося багато подій:
Згідно з рішенням Вченої ради університету присвоєно звання почесних професорів директору Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, поету, публіцисту, освітянину Богдану Томенчуку та доктору юридичних наук, члену-кореспонденту Національної академії правових наук України, заслуженому діячу науки і техніки України, професору кафедри політики у сфері боротьби зі злочинністю та кримінального права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Павлу Фрісу!
На вулиці Шевченка відбувся науковий пікнік “Наука заради миру”, на якому всі струкутрні підрозділи  мали змогу представити освітні програми вступної кампанії 2024 році!
Викладачі кафедри матеріалознавства і новітніх технологій запрошували на навчання на освітні програми Фізика та астрономія й Матеріалознавство.
Детальніше  https://ftf.pnu.edu.ua/