V Науковий пікнік

10 травня викладачі та студенти фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету привітали Івано-Франківськ з Днем міста, взявши участь у науковому пікніку.

Наш університет  познайомив гостей заходу з неповторним світом науки!

Володимир Коцюбинський з студентами Любов’ю Бабінчук та Богданом Романівим представили вплив низьких температур на різні тіла, діти мали можливість доторкнутися до найнижчого холоду на нашій планеті, а Іван Яремій та студенти Владислав Любевич і Валентин Бардзій – пропалювали папір та запалювали лампочки електромагнітним полем на відстані.

Також гості могли побачити дивовижний світ Карбону паід мікроскопом.

Завершився Науковий пікнік голосуванням, під час якого Прикарпатський національний університет здобув І місце у номінації «Найкраща локація 5-го наукового пікніка в Івано-Франківську».