Підготовка до XXХ Всеукраїнського турніру юних фізиків

Викладачами кафедри матеріалознавства і новітніх технологій впродовж тижня організовано та проведено серію занять, повязаних з підготовкою команди учнів Івано-Франківського фізико-технічного наукового ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради до участі в XXХ Всеукраїнському турнірі юних фізиків 2023/2024 (керівник команди –  вчитель-методист Наталія Куриндаш).

Ця робота є важливою складовою популяризації прикладної фізики серед учнів шкіл та невідємною частиною профорієнтаційної діяльності кафедри.

Команда «Прискорення думок» щиро дякує професорам кафедри Володимиру Коцюбинському та  Володимирі Бойчук, а також доценту кафедри Павлові Колковському за допомогу в формуванні моделей комплексних задач та їх експериментальній реалізації.