У рамках реалізації проекту Universeh п’ять студенток Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника фізико-технічного факультету та факультету природничих наук взяли участь у Літній школі «Створення простору для культури та мистецтва» (https://www.hhu.de/internationales/profil/universeh-kurse-3-1-2) та у конференції різноманітності у місті Дюсельдорф (Німеччина) (https://www.hhu.de/universeh/diversity-conference). Читати далі
![](https://kmint.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/49/2023/06/1687539136462-1024x768.jpg)