Звітна наукова веб-конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2020 рік

5 – 9 квітня 2021 року у Прикарпатському національному  університеті імені Василя Стефаника відбудеться звітна наукова веб-конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2020 рік.

05.04.2021 о 1400 год. – дистанційне пленарне засідання за допомогою системи Webex Cisco (https://bit.ly/3vDooeQ)

Вступне слово. Ректор, доктор політичних наук, професор І.Є. ЦЕПЕНДА

Обговорення доповідей:

1. Авторські різдвяні листівки Опанаса Заливахи: смисли, контексти, візуальні образи. Доктор  мистецтвознавства, доцент І. М. ДУНДЯК.
  2. Міжнародні стандарти фінансової звітності в обліковій системі України: передумови впровадження, сучасні реалії та практика застосування. Доктор економічних наук, доцент Л .С. САС

07.04.2021 (10.00 – 12.00) –  дистанційне пленарне засідання секції фізичних наук (https://bit.ly/3qY4N5G). Керівник – доктор фізико-математичних наук І.М. ГАСЮК.

Обговорення доповіді: Синтез та електрохімічні властивості мезопористого оксиду марганцю. Докторант П.І. КОЛКОВСЬКИЙ.

08.04.2021 (10.00 – 12.00) –  дистанційне пленарне засідання підсекції магнетизму і фізичних властивостей нанорозмірних структур (https://bit.ly/3qY4N5G). Керівник – доктор фізико-математичних наук, професор Б.К. ОСТАФІЙЧУК. Секретар – доктор фізико-математичних наук, професор І.П. ЯРЕМІЙ.

Обговорення доповідей:

1. Стандартна теорія частинок: проблеми та методи їх вирішення. Доктор фізико-математичних наук, професор І.М. БУДЗУЛЯК.
2. Порівняння умов відновлення оксиду графену та їхній вплив на його властивості. Доктор фізико-математичних наук, професор В.О. КОЦЮБИНСЬКИЙ.
3. Проблема отримання коректних результатів при використанні Х-променевих дифрактометрів типу ДРОН-3 і ДРОН-2. Доктор фізико-математичних наук, професор І.П. ЯРЕМІЙ.
4. Інноваційні методики проведення практичних і лабораторних занять із загального курсу фізики у вищій школі. Кандидат фізико-математичних наук, професор М.М. ЯЦУРА.
5. Вплив умов термообробки на властивості інструментальної сталі 9ХС. Кандидат фізико-математичних наук, професор В.Д. ФЕДОРІВ.
6. Отримання та фізико-хімічні властивості карбонізованих вуглецевих матеріалів. Доктор фізико-математичних наук, професор Б.І. РАЧІЙ.
7. Композити CuFe2O4/відновлений оксид графену: синтез та властивості. Аспірант М.А. ГОДЛЕВСЬКИЙ.
8. Деструкційна трансформація параметрів електричного імпедансу біологічних тканин. Аспірант Т.В. ПРИЙМАК.
9. Механізми електронної та іонної провідності шпінелі Li0.5Fe2.5-xO4 легованої рідкісноземельними металами. Аспірант А.В. ВАКАЛЮК.
10. Застосування штучних нейронних мереж для побудови еквівалентних електричних схем у методі електричного імпедансу. Аспірант Є.А. ОЛІЙНИК.
11. Іонно-електронні механізми перенесення заряду у розвпорядкованих літійвмісних оксошпінелях. Аспірант навчання М.І. ГАСЮК.
12. Композити на основі кобальт-залізної шпінелі та відновленого оксиду графену як електродний матеріал для гібридних суперконденсаторів. Аспірантка М.А. ГОДЛЕВСЬКА.
13. Синтез та електрохімічні властивості нанорозмірного перовскитного матеріалу LaMnO3. Аспірантка Г.М. КОЛКОВСЬКА.
14. Методи отримання молібдатів нікелю, структура та їх електрохімічні властивості. Докторант О.М. ХЕМІЙ.

08.04.2021 дистанційне пленарне засідання підсекції магнетизму і фізичних властивостей нанорозмірних структур за участю студентів. Керівник – доктор фізико-математичних наук, професор В.О. КОЦЮБИНСЬКИЙ. СЕКРЕТАР – студ. ІV курсу ОР бакалавр фізико-технічного факультету А. МАЛАХОВ.

Обговорення доповідей:

1. Дослідження процесу відновлення оксиду графену оптично-спектроскопічними методами. Студ. ІV курсу ОР бакалавр фізико-технічного факультету А. МАЛАХОВ. Науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор В.О. КОЦЮБИНСЬКИЙ.
2. Електрохімічні конденсатори на основі нанопористого вуглецевого матеріалу. Студ. І курсу ОР магістр фізико-технічного факультету С. КЛИМКОВИЧ. Науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор Б.І. РАЧІЙ.
3. Отримання та електрохімічні властивості активованого вуглецевого матеріалу, легованого азотом. Студ. ІV курсу ОР бакалавр фізико-технічного факультету Р. ФУЧЕНКО. Науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор І.М. БУДЗУЛЯК.
4. Гібридні електрохімічні системи на основі оксиду молібдену та активованого вуглецевого матеріалу. Студ. ІV курсу ОР бакалавр фізико-технічного факультету Д. ЮХНЕЙ. Науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор І.М. БУДЗУЛЯК.
5. Катодний матеріал для суперконденсаторів на основі наночастинок перовскиту. Студ. ІV курсу ОР бакалавр фізико-технічного факультету Х. ЧЕРКАЧ. Науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор І.П. ЯРЕМІЙ.
6. Глосарій з шкільного курсу астрономії. Студ. ІV курсу ОР бакалавр фізико-технічного факультету І. ЛУЦАК. Науковий керівник – кандидат фізико-математичних наук, професор М.М. ЯЦУРА.
7. Для чого біологам потрібна фізика? Студ. ІІ курсу ОР бакалавр природничого факультету С. ГРИЦІВ, О. РОМАНЮК. Науковий керівник – кандидат фізико-математичних наук, професор М.М. ЯЦУРА.
8. Метод електричного імпедансу у вивченні деструктивних процесів біологічних тканин. Студ. ІV курсу фізико-технічного факультету О. ФЕДОРИК. Науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор І.М. ГАСЮК.

09.04.2021 о 1400 –  підсумкове засідання керівників секцій – https://bit.ly/3s1729G