Акредатиція напряму підготовки 6.050403 «Інженерне матеріалознавство»

У період з 29 по 31 травня 2019 р. на кафедрі матеріалознавства і новітніх технологій фізико-технічного факультету працювала експертна комісія з проведення акредитаційної експертизи освітнього рівня бакалавр напряму підготовки 6.050403 «Інженерне матеріалознавство».

Склад комісії:

Лобода Петро Іванович – декан інженерно-фізичного факультету На­ціонального технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, доктор технічних наук, професор;

Дурягіна Зоя Антонівна – завідувач кафедри прикладного ма­теріалознавства та обробки матеріалів Національного університету “Львівська політехніка”, доктор технічних наук, професор.

Під час перебування в університеті члени експертної комісії провели робочу зустріч з деканом та завідувачами кафедр фізико-технічного факультету. Була проведена перевірка комплексних контрольних робіт, курсових робіт, звітів практики, наявності методичного забезпечення, відповідності кадрового та матеріально-технічного забезпечення з напряму підготовки 6.050403 «Інженерне матеріалознавство».

Членам комісії було продемонстровано сучасне наукове обладнання кафедри матеріалознавства і новітніх технологій, яке використовується при викладанні курсів спеціальності 6.050403 «Інженерне матеріалознавство».

Основний висновок комісії: експертна комісія рекомендує акредитувати напрям підготовки 6.050403 “Інже­нер­не мате­рі­а­ло­знавство” галузі знань 0504 “Металургія та матеріалознавство” освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр (денної форми навчання) із загальним ліцензованим обсягом 35 осіб  денної форми навчання.