Дослідники зуміли зарядити телефон за допомогою лазера

Дослідники з Вашингтонського університету запропонували новий спосіб бездротової зарядки гаджетів. Ученики створили прототип апарату, який заряджає девайси за допомогою лазерів.

Відповідно до опису пристрою, він випромінює лазерні промені в сторону смартфона, який встановлений спеціальною приймаючою платою, передає life.ru.

Відзначається, що лазер більш ефективно справляється з передачею енергії на відстань, ніж радіосигнал, тому за допомогою нового методу смартфона заряджається так само швидко, як з розетки. По словам учёных, дальность зарядки достигает 10 метров.

Лазерна зарядка повністю безпечна для людини та тварин. Крім безпосередньо лазерного світла, пристрій випускає другий лазер, який вимикає девайс, якщо в зоні зарядження виявляється жива істота. Також для захисту від перегріву на смартфоні встановлена ​​спеціальна металева площадка.